zzla baner

13 medali w Toruniu podczas Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20

13 medali wywalczyli juniorzy i juniorzy młodsi podczas Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20. Na ten medalowy dorobek złożyło się 4 medale złote, 4 medale srebrne oraz 5 medali brązowych. MKS Hermes Gryfino zajął 3 miejsce w Polsce w klasyfikacji medalowej wywalczając aż 6 medali (po 2 złote, srebrne i brązowe).

Medale złote wywalczyli: Agata Piekarz (MKS Hermes Gryfino) w chodzie na 3000 metrów; Julita Maniecka (KS Hanza Goleniów) w biegu na 1000 metrów; Oliwia Sarnecka (MKL Szczecin) w biegu na 1500 metrów oraz Aleksandra Kwiecień (MKS Hermes Gryfino) w trójskoku. Medale srebrne wywalczyli: Marcelina Osińska (MKS Hermes Gryfino) w chodzie na 3000 metrów; Wiktor Jędrzejak (MKS Hermes Gryfino) w biegu na 1000 metrów; Michał Groberski (MKL Szczecin) w biegu na 3000 metrów oraz Natan Frąckiewicz (STS Pomerania Szczecinek) w biegu na 60 metrów przez płotki. Medale brązowe wywalczyli: Edyta Bielska (MLUKS Mokasyn Płoty) w 5-boju; Anastazja Kania (KL Iskra Białogard) w 5-boju; Anton Bachórski (MKL Szczecin) w biegu na 60 metrów; Aleksandra Kwiecień (MKS Hermes Gryfino) w skoku w dal oraz Weronika Stefaniuk (MKS Hermes Gryfino) w skoku wzwyż. Gratulujemy zawodnikom oraz ich trenerom.