zzla baner

Małgorzata Hołub srebrną medalistką festiwalu sztafet

Reprezentantka KL Bałtyk Koszalin Małgorzata Hołub wywalczyła srebrny medal w biegu pań 4x400 metrów podczas III edycji Festiwalu IAAF World Relays na Bahamach. Polska sztafeta wywalczyła bezpośrednią kwalifikację na sierpniowe Mistrzostwa Świata. Gratulujemy zawodniczce oraz jej trenerowi Zbigniewowi Maksymiukowi.

Trzy medale chodziarzy w Zaniemyślu

Trzy medale wywalczyli chodziarze z naszego województwa podczas 15. Zawodów w Chodzie Sportowyn, które odbyły się w Zaniemyślu. Złoty medal wywalczyły zawodniczki MKS Hermes Gryfino: juniorka młodsza Agata Piekarz (5 km - 24,36) oraz młodziczka Marcelina Osińska (3 km - 15,46). Brązowy medal wywalczyła juniorka MKL Szczecin Nikola Chodecka (10 km - 54,01).

Licencje PZLA 2017

Poniżej przedstawiam informację Macieja Jałoszyńskiego - specjalistę d/s Sportowo-Technicznych PZLA:

Uprzejmie informuję, że zgodnie z decyzjami Zarządu PZLA następują zmiany w kwestiach związanych z licencjami  zawodniczymi.

1) wszystkie licencje wykupione na sezon 2017 będą ważne do 31 marca 2018

2) jako minima na imprezy (krajowe, zagraniczne), wyniki rekordowe (np. rekordy Polski) oraz klasy sportowe będą uznawane tylko wyniki, które zostaną osiągnięte przez zawodników posiadających w momencie uzyskania rezultatu ważną licencję PZLA

Zawodnicy OLA Szczecin na Orlen Warsaw Games

W dniu 21 kwietnia do Warszawy na Orlen Warsaw Games 2017 wyjeżdża 46 osobowa ekipa Ośrodka lekkiej Atletyki w Szczecinie. Przedstawiamy skład oraz konkurencje, które będą reprezentować nasi zawodnicy.

Kurs Trener PZLA 2017

Na podanej niżej stronie znajdują się wszystkie szczegóły odnośnie kursu trenerskiego, oraz wykazy dokumentów które należy złożyć w celu ostatecznego zgłoszenia na kurs.


Kurs w Białej Podlaskiej – http://www.pzla.pl/zwiazek.php?_a=1&kat_id=215&_id=11706


Za opłatę wystawiona będzie faktura VAT zgodnie z danymi podanymi przez kandydata kursu.

W razie pytań Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.www.pzla.pl.

Wariant 1: 2300 zł brutto z wyżywieniem i noclegami (limit 80 miejsc)
Wariant 2: 1300 zł brutto bez wyżywienia i noclegów.

RATY

Opłatę za kurs można rozłożyć na dwie równe raty pierwszą proszę opłacić do 19-04-2017 drugą do 19-08-2017.

Wariant 1 (2300 zł brutto bądź 2 raty po 1150 zł brutto)
Wariant 2 (1300 zł brutto bądź 2 raty 650 zł brutto)

Cena zawiera:

  • Udział w kursie trenerskim i dostęp do wszystkich obiektów sportowych w ramach zajęć,
  • Opieka kierownika kursu obecnego na wszystkich zjazdach,
  • Egzamin i ocenę pracy dyplomowej,
  • Wydanie dyplomu Trenera PZLA,


Każdy uczestnik kursu otrzyma bezpłatnie zestaw książek IAAF (Oficjalny przewodnik IAAF „dla trenerów” i „do nauczania lekkiej atletyki”)

Oferta kursu wyświetlana jest na stronie do 20 kwietnia 2017 r.

Liczba miejsc na kursie jest ograniczona, proszę zapoznać się z wnioskiem o zakwalifikowanie na kurs oraz regulaminem kursu. Oferta zostaje dzisiaj udostępniona również osobą które były zapisane na listach rezerwowych., oraz przesłana do klubów i okręgów.

Kursy PZLA 2017

Szanowni Państwo,

Polski Związek Lekkiej Atletyki organizuje dwa kursy instruktorskie i jeden trenerski.
Na podanych niżej stronach znajdują się wszystkie szczegóły odnośnie kursów, oraz wykazy dokumentów które należy złożyć w celu ostatecznego zgłoszenia na kurs.

Kurs w Białej Podlaskiej – http://www.pzla.pl/zwiazek.php?_a=1&kat_id=215&_id=11706  

Za opłatę wystawiona będzie faktura VAT zgodnie z danymi podanymi przez kandydata kursu.

Kurs w Chojnicach – http://www.pzla.pl/zwiazek.php?_a=1&kat_id=215&_id=11704

Kurs w Twardogórze – http://www.pzla.pl/zwiazek.php?_a=1&kat_id=215&_id=11705


Zgoda rodziców na Zgrupowanie ZKN

Zawodnicy niepełnoletni, którzy jadą na zgrupowanie ZKN do Bydgoszczy obowiązkowo przywożą ze sobą oświadczenie - zgoda rodzica na udział w zgrupowaniu oraz oświadczenie zawodnika lub jego rodzica o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych..

Nieważne Badania lekarskie ZKN

Informujemy, iż 30 zawodników zakwalifikowanych do Zaplecza Kadry Narodowej na 2017 rok nie posiada ważnych badań lekarskich (nie przesłane do Koordynatora ZKN). Brak ważnych badań (przesłać do 5.04.2017 na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) spowoduje skreślenia zawodników z Listy Obozowej

Kadra młodzików ZZLA 2017

W dniu 23 marca 2017 roku na zebraniu Zarządu ZZLA w Koszalinie została zatwierdzona Kadra Wojewódzka Młodzików na 2017 rok.

Program MSiT KLUB 2017

Od (16.03.2017) kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach Programu „KLUB”. W tym roku na ten cel Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło rekordową kwotę 30 mln zł. Pozwoli to na dofinansowanie blisko 3 tys. klubów w całej Polsce!

Szczegóły: http://www.msport.gov.pl/aktualnosci/rusza-ii-edycja-rzadowego-programu-klub 

Zgrupowania wiosenne kadry ZKN ZZLA

Przedstawiamy preliminarze wiosennych zgrupowań sportowych kadry ZKN ZZLA:

Zgrupowanie 1 - Spała

Zgrupowanie 2 - Bydgoszcz